Maraton zdravé výživy a Kostelecký dětský klub Zdravíci

Vítejte na našem webu

Milí rodiče, vychovatelé a naši přátelé, zkrátka všichni, kteří se s láskou věnujete dětem,


v roce 2018 spolek organizuje několik projektů. V první řadě jde o Maraton zdravé výživy pro celou rodinu, který finančně podpořilo Zdravé město Prostějov a Olomoucký kraj. Jde v něm o sérii přednášek na téma zdravé výživy a zdravého životního stylu, umožňující si ujasnit přímo s odborníky některá témata, na která panují protichůdné názory. Výběrově přednáška o vhodnosti lepku, starodávném pečení kváskového chleba, technikách kvašení, byliny, permakultura a další. Další zajímavou akcí, zabíhající do oblasti ochrany přírody (netvoření zbytečného odpadu) je Velký darovací bazar aneb čistíme své domovy a posíláme dál, na jehož konání také přispělo Město Prostějov. Dalším velkým projektem je Kostelecký dětský klub Zdravíci, který byl podpořen EU.

Budeme Vás zde i na FB profilu Zdraví od malička, z.s. seznamovat s připravovanými akcemi spolku. Činnost jsme zahájili již v roce 2014 a veškeré akce je  možné shlédnout zde ve Fotogalerii, případně na FB Zdraví od malička.

Jako ustavující se spolek máme snahu přinášet do našeho regionu zajímavé a aktuální informace ve výše uvedených tématech, předávat zkušenosti, využít naše schopnosti i znalosti ku prospěchu dětí, otevřít dveře nejen pro poznávání se navzájem, ale i z města ven za zážitky v přírodě.

Další informace Vám ochotně poskytneme na Zdraviodmalicka@seznam.cz

ZDRAVÁ STRAVA OD MALIČKA aneb i mlsat se dá zdravě

POHYB OD MALIČKA, 2016 CVIČÍME S DĚTMI každou středu

Fotogalerie: LÁSKA K PŘÍRODĚ OD MALIČKA aneb příklady táhnou (uklízení přírody 2016, 2017)

Nedávno jsme pořádali....

Připojení se k projektu Celé Česko čte dětem (2018)

Tato fotogalerie je prázdná.

Maraton zdravé výživy pro celou rodinu 2018